In de brievenbus – Het kind in mij – Melissa Skaye

Wie goed doet, zal niet altijd goed ontmoeten

Sommige geheimen kunnen beter verborgen blijven…

De verdwijning van de tweejarige Lexi Brown van een familiecamping in Champs Romain, Frankrijk, zorgt in 1999 voor een schokgolf in de gemeenschap. De verdenking valt al snel op campingmedewerkster Axelle Dubois. Maar wanneer ook zij verdwijnt, leidt dat alleen maar tot meer vragen. Een jaar gaat voorbij zonder schot in de zaak. Dan krijgt Katherine de Vries uit Westwoud nieuwe buren. Ze raakt gefascineerd door het stel, dat bewust hun dochtertje van de buitenwereld lijkt af te sluiten, en is ervan overtuigd dat het meisje de verdwenen Lexi Brown is – tot ergernis van haar man.

Skye Koning woont in 2019 samen met haar moeder in het Noord-Hollandse Berkhout. Haar vader ligt dan al achttien jaar in een verpleeghuis in Hoorn, als gevolg van een brute woningoverval. Door zijn niet-responsief waaksyndroom is hij zich niet bewust van zijn omgeving en heeft hij rond de klok verzorging nodig. Op een dag fluistert hij haar ineens twee cryptische woorden toe. Skye is vastberaden erachter te komen wat hij haar wilde zeggen, maar ontdekt algauw dat sommige geheimen beter verborgen kunnen blijven – en dat de zoektocht naar antwoorden haar meer zou kunnen kosten dan ze zich ooit had kunnen voorstellen.

Over de auteur
Melissa Skaye is auteur van de VT-thrillerreeks met rechercheurs Sanne Philips en Luca Borra en paragnost Will de Jager in de hoofdrol. Ook is zij auteur van enkele standalone-thrillers en een fantasy-reeks. Melissa woont met haar man in Hoorn. Samen hebben ze een zoon en dochter.

Met dank aan Uitgeverij Neckar voor het leesexemplaar.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *