Knokke off: de populaire Netflix serie nu ook als boek
Het eerste boek van de razend bekende Netflix serie Knokke Off is zojuist verschenen bij Borgerhoff & Lamberigts.
Het eerste boek van de razend populaire reeks ‘Knokke Off’ met meer dan 3,3 miljoen kijkers op Netflix
Netflixserie Knokke Off, met Pommelien Thijs in de hoofdrol, veroverde de harten van kijkers in Nederland en België met een mix van glamour, drama en zomerse verleidingen. Nu is er het eerste boek dat je meeneemt naar de luxueuze kuststad waar niet is wat het lijkt, met Pommelien Thijs in de hoofdrol. Een boek vol passie, geheimen en zonovergoten spanning.
Verschenen bij Borgerhoff & Lamberigts
Louise is zestien en klaar voor een zomer in Knokke die alles lijkt te beloven: zon, strand en het gevoel van ultieme vrijheid. Wat ze niet had zien aankomen? Dat Alexandre, de zelfingenomen golden boy die ze al jaren probeert te ontwijken, plots een grotere rol in haar leven speelt dan ze wil toegeven.
Hun ouders zijn bevriend, hun werelden raken steeds opnieuw verstrengeld, maar Louise heeft genoeg redenen om Alex uit de weg te gaan. Tot ze ontdekt dat er achter zijn opschepperig gedrag meer schuilt dan ze dacht. Tussen luxe strandfeestjes, nachtelijke gesprekken en verboden avonturen door worden Alex en Louise naar elkaar toe gezogen. Hoe harder ze vecht tegen de aantrekkingskracht, hoe meer ze beseft dat deze zomer haar leven voorgoed zal veranderen.
BOEKGEGEVENS
Ria Maes – Knokke off. Verschenen bij Borgerhoff & Lamberigts.
ISBN 978 94 93 44343 3 | paperback | 184 pag. | € 24,99.
New Book Collective
